ساخت و نصب سوله در تبریز

سوله سازی در تبریز

استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز یکی از بزرگترین مراکز صنعتی کشور می باشد و اخیرا نواحی صنعتی و شهرکهای صنعتی در این استان  و در این شهر خیلی گسترش پیدا کرده اند به طوری می توان آینده و چشم انداز خوبی برای این منطقه از کشور در رابطه با رشد صنعتی در نظر گرفت.

از شهرکهای صنعتی مهم در این استان می شود شهرک صنعتی شهید سلیمی، شهرک صنعتی سردار سلیمانی، شهرک صنعتی آخولا، شهرک صنعتی سرمایه گذاری های خارجی، شهرک صنعتی بعثت، شهرک صنعتی بیلوردی و.. نام برد.

با توجه به گسترش روزافزون این نواحی صنعتی لزوم ساخت سوله با استاندارد و مقرون به صرفه در استان آذربایجان شرقی بیش از بیش احساس می شود. لذا طراحی، محاسبات استاندارد و مقرون به صرفه و همچنین ساخت سوله استاندارد در استان آذربایجان شرقی و تبریز حین این که به گسترش صنعتی سازی در این ناحیه کمک کرده باعث صرفه جویی در مصرف مصالح و درنتیجه هزینه تمام شده سوله در این ناحیه از کشور می شود.

گروه صنعتی آسان سازه مرکز تخصصی سوله و سازه فولادی با بهره گیری از نیروهای مجرب و تحصیل کرده آماده طراحی، محاسبه و تهیه نقشه های اجرایی ، و اجرای پروژه های  سوله صنعتی ، تجاری ، ورزشی ، مرغداری ، دامداری ، سازه فولادی پیچ ومهره و جوشی  و….از صفر تا صد پروژه در تبریز و سایر نقاط استان آذربایجان شرقی و ایران  می باشد.

مهمترین نکته تمایز گروه صنعتی آسان سازه در رابطه با ساخت سوله در تبریز و استان آذربایجان شرقی نسبت به سایر شرکتها، طراحی، محاسبات به سبکترین و استانداردترین حالت و ساخت و نصب با کمترین هزینه می باشد.

نمونه پروژه های سوله تبریز و آذربایجان شرقی اجرا شده توسط گروه آسان سازه:

جهت هماهنگی در رابطه با طراحی، محاسبه و تهیه نقشه های اجرایی و همچنین ساخت و نصب سوله در تبریز، آذربایجان شرقی و سایر نقاط ایران تماس حاصل بفرمایین.

09128472217-09355362217-09146853877-09145666605-04135447664

alihatefi63@gmail.com

 

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *